سومین و چهارمین جلسه‌ی هم‌اندیشی ویرایش

سومین و چهارمین جلسه‌ی هم‌اندیشی ویرایش، به همت شورای ویراستاران، دی‌ماه و اسفندماه برگزار می‌شود. سومین هم‌اندیشی درباره‌ی «زبان معیار» (دی‌ماه) و چهارمین هم‌اندیشی درباره‌ی «واژه‌نامه» (منظور واژه‌نامه‌ی مثلاً انگلیسی به فارسی آخر کتاب است، نه دیکشنری) در اسفندماه در محل انتشارات فنی ایران برگزار می‌شود.

ضمناً، مدتی به‌خاطر گرفتاری‌های کاری ــ البته خوش‌حالم که در این اوضاع بد ِ اقتصادی هنوز کار داریم ــ نتوانستم مطلبی بنویسم. ظرف همین چند روز آینده نوشتن را از سر می‌گیرم.

با سپاس از همه‌ی دوستان.

/ 2 نظر / 9 بازدید
اکرم

با تشکر از خبر خوبی که داده‌ای می‌خواستم یادآوری کنم که روحیه شادت همیشه مایه آرامش بچه‌هاست. این را از طرف همه می‌گویم هومن عزیز. وسط اینهمه سختی و سختگیری که در کار این روزها هست فراموش نمی‌کنی که می‌شد که کار هم نباشد. قشنگ است این روحیه.

سید جمال طباطبایی

دیگر باید گفت استاد عزیز ................من واقعا بیست سال از ادبیات دور بودم نمیدانم مرا بخاطر داری یا نه من ورودی 71 بودم اما واحدها را زیاد گرفتم عملا بعضی از دوروس را با70 یا بعضا با 69 میخوندم از هم دوره ای ها شما شهرام شکیبا و علیرضا بندری ( ارش) واز هم دوره های خودم که با شما بودیم حمید فریور ورضا اقا بابایی نوروزی وحیدری و عرفان نظر اهاری و..... به هر حال با خواندن وبلاگ شما و مطالب دوستان و خبر فوت دکتر مرزابادی مرا سخت تکان داد گرچه در این چند سال خیلی هم دور از ادبیات نبودم 8 سال ایران نبودم اما در همه جا به کتابخاخانه های مختلف سر میزدم و واز کتب فارسی استفاده میکردم اکنون یک وب درست کردم دو تا مطلب هم نوشتم و دو تا شعر از شعرهای قدیم خودم هم نوشتم دوست دارم در جلسات شما باشم و استفاده کنم نمی دانم دوست داشتید من در تماسهای بعدی شماره هایم را بدم با من تماس بگیرید واگر از دوستان دیگر هم خبر دارید مرا با خبر کنید البته از یاداشتهای جنابعالی متوجه مشغول بودن زیاد شما شدم.....به امید تماس و دیدار شما خدانگهدار